Tilbage til toppen

Kontakt os

GivRum har kontorer i København og Aalborg, hvorfra vi arbejder nationalt og internationalt med byudvikling i fællesskab.

København
Glentevej 70B
2400 København NV
info@givrum.nu
(+45) 5190 7891

Aalborg
Lenevej 17
9000 Aalborg
info@givrum.nu
(+45) 2538 2090

Givrum-Facilities S.M.B.A.
CVR: 33165323
SWIFT/BIC: MEKUDK21
IBAN: DK0384010001146150

Givrum er:

Jesper Koefoed-Melson

Partner i København
tlf:(+45) 5190 7891
mail:jesper@givrum.nu

Christian Fumz

Partner i Aalborg
tlf:(+45) 2538 2090
mail:fumz@givrum.nu

Sara Melson

Projektleder i City Link
tlf:(+45) 5162 0656
mail:sara@givrum.nu

Carol Hayes

Projektleder i City Link
tlf:(+45) 5261 3714
mail:carol@givrum.nu

Sune Borre Crammond

Projektleder
tlf:(+45) 3026 8685
mail:sune@givrum.nu

Esther Jexen Dall

Projektleder
tlf:(+45) 2051 5624
mail:esther@givrum.nu

Tilbage til toppen
Søger..